#430“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.
#8Mahillon, BruxellesEen rood koperen bugel. Gemerkt.
#668Dansende “Godin Radha” van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.
Déesse Radha, une statue en ivoire sculptée. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 160 / 200 -
#583Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
#805Een houten wandvitrine met één deur.
#135Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,80 ct.
#538Drie snuffbottles van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor. De hoofdjes doen dienst als stop. In de vorm van een Guanyin, een keizer op een paard en een keizerin op een kameel. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Trois flacons en ivoire sculptée polychrome. Les têtes font office de bouchons. En forme de Guan Yin, un empereur sur un cheval et une impératrice sur un chameau. Travail chinois, début XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 180 / 240 -
#89Een lot van vier kleine iconen, waarvan één met koperen riza, een drieluik en twee andere.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220 / 300