Similar lots by type
-
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Voiliers”. Une étude au crayon. Signée et datée.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#449Gabriël“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Petit pont”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#434“Vlakkencompositie”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Glarner’.
”Composition de plans”. Pastel sur papier. Porte la signature : ‘Glarner’.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252L. Voets“Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Aarschot. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Sainte-Marie à Aerschot”. Signé.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Henri RoidotPeriod: 1877 - 1960“Hoevezicht in de lente”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière au printemps”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224F. Verm***“Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Paysage de campagne”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 25 / 40 -
#272L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362Yves ThieyPeriod: 1892 - 1984“Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
”Nu couché”. Un dessin sanguine. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#594“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420 / 500 -
#64Etienne le ComptePeriod: °1931“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 60 / 70 -
#472Drie aquarellen met Aziatische landschappen”. Allen gesigneerd.
Trois aquarelles aux paysages asiatiques. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#399Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#314“Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.
”Femme assise sur un rocher”. Aquarelle sur papier. Signature apocryphe.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Swarovski“Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.
“Cendrillon”. Groupe en cristal partiellement satiné et avec soulier amovible. Base légèrement accidentée. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden.
Une assiette en porcelaine de Chine au décor polychrome d’objets précieux.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#121Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, décorée de fleurs en haut relief. début XXème siècle.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360 / 380 -
#580Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een kat. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un netsuke en ivoire sculptée en forme de chat. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#379Kaststel van polychroom Delfts aardewerk bestaande uit drie dekselvazen en twee hoorns. Gemerkt van De Klauw. Recent werk.
Une garniture en faïence polychrome de Delft comprenant trois vases à couvercle et deux cornes? Portent la marque: De Klauw. Travail récent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#587Een paar olifanten van gesculpteerd ivoor, versierd met koraal en aquamarijn. Met houten sokkeltjes. Eén slurf licht beschadigd.
Une paire d’éléphants en ivoire sculptée aux décorations de corail et aigue-marine. Une trompe comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 280 / 340 -
#516Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#797Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 60 / 100

