#799
Een paar sobere koperen kandelaars.
A pair of modest copper candlesticks.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20/25 -
#591
Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#515Hergé
#135
Een gedreven koperen luchter met drakenornamenten en 6 lichtpunten met glazen kap.
A copper chandelier with dragon ornaments and 6 light points with glass shades.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 100/120 -
#501
Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#5Gigue
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100/150 -
#112Rudi de VosPeriod: °1944
“Strandstoelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#62A. De Smet
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#350
An 18 carat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,33 gEstimate: € 300/400 -
#131
“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind 19e eeuw.
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722
Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
#181Royal Dux
“Dame op schelp”. Beeld van aardewerk. Gedateerd 1905. Hoofdje hersteld.
"Lady on a shell". Figurine made of earthenware. Dated 1905. Head repaired.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/400