Other lots in this auction
-
#42Een lot van drie etsen, Allen gesigneerd buiten de plaat:- Jongensportret. Van Giel.- Spelende kinderen met blokken”. Goudaan.- Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Romain Malfliet.
Un lot de trois eaux-fortes, signées hors planche:- Portrait de jeune homme. Van Giel.- Enfants qui jouent”. Goudaan.- Vue sur Anvers de la rive gauche. . Romain Malfliet.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#373Een jeneverkruik van steengoed. Begin XXe eeuw.
Une cruche à genièvre en faïence. Début XXème siècle.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#198Een grote buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig perzikendecor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 550 / 600 -
#25BieriEen 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
Une montre en or jaune 18 ct. Sans bracelet.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 150 / 200 -
#296Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#238Een overwegend blauwe Chinese lange hals vaas van porselein met personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col chinois en porcelaine, décoration de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#182Felix BoviePeriod: 1812 - 1880“Twee jongens in een veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1866.
”Deux garçons et paysage de Bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée 1866.No longer availableDim. 52 x 80 cmEstimate: € 250 / 350 -
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#381Een groot lot orthochromatische fotonegatieven op glas, met betrekking tot etnografie, antropologie, natuurkunde, landschappen, enz.
Un grand lot de négatifs orthochromatiques de photographies sur verre en relation avec l'ethnographie, l'anthropologie, sciences, paysages, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#407Een zeer gevarieerd lot oude foto’s op papier en op glas met zeer uiteenlopende thema’s, alsook enkele boeken ivm fotografie, enz...
Un lot varié de photographies anciennes à thématiques divers, des livres, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#154“Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 240 / 300 -
#382“Kathedraalinterieur”. Met aquarel ingekleurde prent. XIXde eeuw.
”Intérieur de cathédrale”. Une image/aquarelle. XIXème siècle.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 40 / 50

