Other lots by Pauwels
-
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80/100 -
#552Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 cm x 80 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#691
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.
Lot en métal argenté, composé d'un grand pichet espagnol, d'un seau à glace avec pince, d'un couvert à viande, d'une pince à sucre, de deux saupoudroirs, de deux pelles, de deux soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#522Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1980.
"Autoportrait". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1980 au verso.No longer availableDim. 78 x 30 cmEstimate: € 1100/1300 -
#614
“Symbolisch abstract.” Gemengde techniek. Draagt monogram W.H.
"Abstrait symbolique." Technique mixte. Porte un monogramme WH.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 120/180 -
#531Val Saint Lambert
Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#180Omega
Een 18 K geelgouden horloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre en or jaune 18 carats avec un bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 600/700 -
#327Val Saint Lambert
Een karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 40/50 -
#276
Een eikenhouten ééndeurskastje met een lade in de gordel, geflankeerd door twee gebeeldhouwde engelenkopjes. Neo-barok, XIXde eeuw.
Un meuble à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture, flanqué de deux têtes d'anges sculptées. Néo-Baroque, XIXème siècle.No longer availableDim. 91 x 66 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#245
Een mondgeblazen en met de tang bewerkt Italiaans glazen sierstuk met afneembare mandjes.
Une pièce décorative en verre italien soufflé à la bouche et xtravaillée à la pince avec des paniers amovibles.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#602Pieter MossayPeriod: 1913 - ?
“Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
Polder Hoboken. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930 au verso.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#268
Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.
Une paire de mannequins, composée d'un buste de femme et d'un torse d'enfant.No longer availableDim. H: 70cmEstimate: € 100/140 -
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85 -
#1
“Een vogel met een koekoeksjong, een flamingo en een pelikaan”. Drie beeldjes van porselein en biscuit. De eerste twee gemerkt van Goebel, de derde met een blauw merk.
"Un oiseau avec un jeune coucou, un flamant rose et un pélican". Trois figurines en porcelaine et biscuit. Les deux premiers marqués par Goebel, le troisième avec une marque bleue.No longer availableDim. H: 17-21cmEstimate: € 40/50