#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#515Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
A multi-colored glass Murano vase.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 125