#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#472“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.
#198Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.
A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.No longer availableDim. 74 x 68 x 43cmEstimate: € 300 / 400 -
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#313CassinEen lot van 3 blauwe porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#152Jacques Delvaux“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#267JodanTwee gegoten glazen beeldjes van paarden. Op sokkel. Gemerkt.
#159Henri De SmethPeriod: 1865 - 1940‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.
'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.No longer availableDim. h 32 x b 27 cmEstimate: € 250 / 350