#405Een eikenhouten tafeltje.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#135Fritz Bosteels“Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#292Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#322“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#29“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
A Chinese blue and white porcelain vase. On pedestal.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200 / 240