#220Een 18 karaats geelgouden broche met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold brooch with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#210Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#477Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#550Drieendertig verschillende zilveren Franse 5 frank stukken. Van 1814 tot 1973.
Thirty-three different silver French 5 franc pieces. From 1814 to 1973.No longer availableDim. 900 / 1000‰ 765 grEstimate: € 550 / 650