#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
#477Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667HamadanEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 263 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#280Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 25 ct. en telkens één parel.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 25 ct. and one pearl each.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 600 / 700 -
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100 -
#21Een oude (trein)-lamp in messing op een voet gemonteerd met bovenop een plaatje waarop vermeld ‘Phares Auteroche’.
An old (train) lamp made of brass, mounted on a base with a plate on top that reads 'Phares Auteroche'.No longer availableDim. h 46 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60