#422“Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#152Jacques Delvaux“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#292Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
#654Zoltan Forrai‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
An Indonesian kris with a sculpted sheath and handle.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 40 / 60