Other lots in this auction
-
#729Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#446Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#298Een zamakken vaasje, versierd met een druivenplukkende putto. Op arduinen voetstuk. Begin XXe eeuw.
Un petit vase en régule, décoration d’un putto récoltant le raisin. Sur socle en pierre de taille. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Studio Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot eerste drukken:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn. - 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Bijgevoegd latere drukken van ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ en ‘Het geheim van Sint-Idesbald’. De laatste met gesigneerde tekening van Claus Scholz en gesigneerd (..)
”De Rode Ridder”. Un lot de premières éditions:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn.- 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Nous ajoutons des éditions plus tardives de: ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ et ‘Het geheim van Sint-Idesbald’.Ce dernier avec dessin signé par Claus Scholz et(..)No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,66 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3,22 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,66 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 3,22 ct.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#369“Havendorpje”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Village portuaire”. Huile sur panneau. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#629Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#356Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#379“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#809René Carcan“Pluie rythmée”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. 13/15 buiten de plaat.
”Pluie rythmée”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 13/15 hors planche.No longer availableDim. 54 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#217Marc Sleen“Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Eerste druk, 1948. Matige tot goede staat. Enkele bladzijden met kleine scheurtjes. Kaft hersteld in rechter bovenhoek achteraan.
”Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Première édition. 1948. En bon état. Quelques pages montrent une petite déchirure. Couverture restaurée au dos droit à l’arrière.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#30Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een blauwe amethist van ± 1,31 ct. en met zwart lederen ketting.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’une améthyste bleue de ± 1,31 ct avec chaîne en cuir noir.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 120 / 150

