#800Een paar gedreven koperen fotolijsten.
Une paire de cadres à photos en cuivre repoussé.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
Un lot de porcelaine, comprenant un encrier du XIXème siècle à chasseur et chien en porcelaine de Bruxelles, une boîte sous forme de violon en porcelaine de Meissen et une femme lessiveuse. Cette dernière avec un petit dégât à la main.No longer availableDim. h: 18, 13 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Paul Vankueken“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
#460Twee factices, één van Gucci en één Magnetic van Sabatini.
#433Oude houten graanschepel.
Une ancienne pelle à grains.No longer availableDim. L. 115 cmEstimate: € 20 / 25 -
#887Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste ovale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 300 / 400