#11
Une terrine en pâte de verre à décor de guirlandes bleue et blanche. Possibilité d’origine luxembourgeoise, +- 1800. Fissure. Marque BL - M.No longer availableDim. H. 22 x 33 cmEstimate: € 25/35 -
#495
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#617
#91
#318
Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
#777Dimitrov
“Katvrouw”. Beeldje van veelkleurig Russisch porselein.
#427
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant une carafe verte, un flacon chinois avec bouchon, deux porte-plumes, deux boîtes à couvercle, une jardinière à oiseaux et une pièce de décoration sous forme de tronc.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 40/60 -
#634
Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
#401Adams
Een wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
#576
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#343
Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Trois moules à spéculoos en bois sculpté.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 50/80