Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kapelletje van deels geparketteerd hout. Met aangeklede wassen madonna.
Kapelletje van deels geparketteerd hout. Met aangeklede wassen madonna.

Kapelletje van deels geparketteerd hout. Met aangeklede wassen madonna.

Petite chapelle partiellement en bois parquet. Avec une Sainte-Vierge en cire et habits.
Dim. H 47 cm
SKU: 2509180317.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #317
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #233
    Manufacture Imperiale de Sèvres

    Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #99
    Georges Steel

    “Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    ”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.
    No longer available
    Dim. 48 x 3 8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #617

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en de deksels getooid met een tempelleeuw.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise aux décors bleu sur blanc de pivoines et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #64
    Etienne le Compte
    Period: °1931

    “Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #232
    A. Vereecke

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #723
    Arita

    Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine au décor fleuri. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48

    Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.

    Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 48 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #179
    Pieter Gorus
    Period: 1881 - 1941

    “Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #599

    Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #264
    N. Depondt

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘49.

    ”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘49.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4
    Willem Dolphyn
    Period: 1935 - 2016

    “Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.

    ”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #787
    Lalique France

    Zes visschotels met reliëfdecor van distels, een grote ronde schotel, drie wijnglazen en een ringenhouder versierd met een steenbok. Alle gemerkt.

    Six plats à poisson, décors de chardons , un grand plat rond, trois verres à vin et un porte-anneaux en forme de capricorne.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More