#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#203Een paar rechthoekige likeurkaraffen met handgegraveerd rocailledecor. Massief zilveren montuur, gemerkt en 835/1000.
A pair of rectangular liqueur decanters with hand-engraved rocaille decoration. Solid silver frame, marked and 835/1000.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#47Faïence St Ghislain BelgiqueEen Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#371Een lot van mondgeblazen kerstornamenten in de vorm van figuren o.a. vogels, huisjes en kerstmannen. +- 16 stuks.
A lot of blown Christmas ornaments in the shape of various figures, including birds, houses, and Santa Clauses. Approx. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#640Ernest Borel SwissEen horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280 / 350