#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#707Een Chinees cloisonne dekselvaasje met bloemenmotief.
A Chinese cloisonné lidded vase with a floral motif.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125 -
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#170Een 18 karaats witgouden schakelketting.
An 18 carat white gold link chain.No longer availableDim. 29,66 gEstimate: € 900 / 1000 -
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
Hoevenzicht in Winter, oil on panel.No longer availableDim. 37.5 x 27.5 cmEstimate: € 100 / 150