#637Een lot speksteen en jade.
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#138Een zilveren bloempothouder met Schotse keuren, Edinburgh, 1921 met een gewicht van 195 gram.
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#709Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#713Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
A 14 carat yellow gold flower-shaped pendant set with diamond chips and coral.No longer availableEstimate: € 80 / 120