#381Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#690Een halssnoer van brons met zirkonen en kunststoffen parels.
A necklace made of bronze with zircons and faux pearls.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#769‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#703Een Imari porseleinen bord.
An Imari porcelain plate.No longer availableDim. Ø 17.5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#722‘Kapoentje’, een houtskooltekening op papier gesigneerd Albert Van Dyck.
#351Een set van 2 stuks kristal, een vaast en een bonbonniere, beide met minieme schade aan de voet.
A set of 2 pieces of crystal, a vase and a bonbonniere, both with minimal damage to the base.No longer availableDim. h 27 Ø16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
A mirror in a wooden sculpted frame.No longer availableDim. 105 x 90cmEstimate: € 60 / 80