#522Frank Sandford‘Naakt met sjaal’, olie op doek, getekend Frank L. Sandford. Mist enkele verfschilfers.
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#95Een snuffbox met email decor met een portret van een dame.
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#505Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"The Crab with the Golden Claws". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#274A. SchaekenBoszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#164Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500