#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#453Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
A varied lot of 13 Asian items consisting of 5 sculptures, one instrument, one box, one painted jar, 2 frames, 2 stamps, and one painted decorative plate.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#76Een set van 2 vergulde ovale bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 gebarsten. Vlechtwerk onderaan.
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#696Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#218Daum, FranceEen paar kandelaars met twee armen op ongelijke hoogte. Kleurloos kristal. Gemerkt.
A pair of candle holders with two arms at different heights. Colorless crystal. Marked.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200