#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#376Een houten pianstoel met rond tablet en lederen zitting. Verstelbaar in hoogte met schroef, gesteund op drie poten. Onderaan genummerd 4053.
A wooden piano stool with a round tablet and leather seat. Adjustable in height with a screw, supported by three legs. Numbered 4053 at the bottom.No longer availableDim. 53 x 37cmEstimate: € 50 / 60 -
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#717Een Afrikaans gebeeldhouwd stenen beeld van vermoedelijk een lokale godheid op een houten sokkeltje.
An African carved stone sculpture presumably depicting a local deity on a wooden base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90 -
"Beach chairs" Oil paint on panel, Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120