#631Rosenthal, Studio LiniEen kleurloos kristallen glasservies bestaande uit: 11 x Water, Rode wijn en Champagne, en 12 witte wijn glazen.
A colorless crystal glass set consisting of: 11 x water, red wine, and Champagne glasses, and 12 white wine glasses.No longer availableDim. H: 19-23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#152Isaac Israels‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.
'Street view at dusk', charcoal on paper, drawn by Isaac Israels.No longer availableDim. h 36 x b 24 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#18Een paar zwart marmeren boeksteunen met vogel ornament.
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#97Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.
#345Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#734Een polychroom houten beeld van een jonge Bouddhistische monnik staande op een lotusbloem.
A polychrome wooden statue of a young Buddhist monk standing on a lotus flower.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 40 / 50