#54CastelloEen paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Een halssnoer van brons met zirkonen en kunststoffen parels.
A necklace made of bronze with zircons and faux pearls.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
"Flemish farms". Sanguine on paper. Signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 40 / 60