#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#355Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#646BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Kleine randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Small edge wear.No longer availableDim. 136 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd G. Leveaux in vergulde kader.
A still life of flowers, oil on canvas, signed G. Leveaux in a gilded frame.No longer availableDim. h 41 x b 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180