#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#222Alain BonnaudEen paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.
A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#264Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#203Een paar rechthoekige likeurkaraffen met handgegraveerd rocailledecor. Massief zilveren montuur, gemerkt en 835/1000.
A pair of rectangular liqueur decanters with hand-engraved rocaille decoration. Solid silver frame, marked and 835/1000.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#630Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct. and a ruby of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#628HutchenreuterEen porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
A porcelain dinnerware set, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril), complete for 12 people, including breakfast, dessert, etc... A total of 84 pieces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#66Een massief eikenhouten halbank versierd met Godsdienstig tafereel. Engeland, tijdperk Jacobean omstreeks 1700. Met certificaat.
A Solid Oak Hall Bench decorated with a Religious Scene. English Jacobean period, around 1700. Comes with a certificate.No longer availableDim. 112 x 76 x 44 cmEstimate: € 200 / 300