#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#636BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Edge wear.No longer availableDim. 144 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#173Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
#500Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 800 / 1000 -
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#338Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.
A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#609‘Naakt’, olie op doek, gesigneerd Jhon.
'Nude', oil on canvas, signed Jhon.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Landscape at Sunset". A painting, oil on panel. Faintly signed at the bottom, possibly "L Michel 72".No longer availableDim. 34 x 29cmEstimate: € 25 / 30