#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#303“Super hero comics”. Een lot van 19 vintage strips.
#330Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamantbaguetten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 0,70 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamond baguettes and princess cuts with a combined weight of approximately 1 ct. and a central sapphire of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 6,02 gEstimate: € 900 / 1000 -
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#326Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#624Dyckmans“Abstract, planeet met confetti.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Genummerd 24926 (2).
"Abstract, planet with confetti." Mixed media on paper. Signed. Numbered 24926 (2).No longer availableDim. 48,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#760Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#365Een set van drie horlogeachtergronden in agaat.
A set of three watch dials in agate.No longer availableDim. h 16 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
"Our daily bread". A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom "Laeremans".No longer availableDim. 18 x 25cmEstimate: € 100 / 120