Other lots by Van Sassenbroeck
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish village view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 36 x 44,5 cmEstimate: € 550 / 650
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#683Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.
A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.No longer availableDim. h 59 x Ø 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
"Oh Please Sir". Mixed media on paper. Signed and stamped outside the image.No longer availableEstimate: € 50 / 75