#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/300 -
#614
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#47
Een paar XIXde eeuwse Engelse kandelaars van verzilverd metaal in de vorm van zuiltjes.
Une paire de candélabres du XIXème siècle anglais en métal argenté en forme de colonnes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#393
#796
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
#151
“De witte”. Bronzen borstbeeld naar Patris. Op marmeren sokkel.
#7
Een paar verzilverde siervogels.
Deux oiseaux argentés.No longer availableDim. L 19 cmEstimate: € 20/30 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
#382Kuifje
#723
Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
#730
“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
”La Toulonnaise 1823”. Une maquette.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 40/60