Other lots by Van Lerberghe
Similar lots by type
-
#621Joseph De Meyer“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240 / 360 -
#1032Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1009SchevelenboschEen paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 600 / 800 -
#859G. Heirbaut“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70 / 100 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#759Robert Meyten“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#632“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#689“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#684S. Dewael“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#892Rik Verheyden“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#744“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#644Trousselot“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#994“Haven van Rotterdam”. Aquarel. Draagt een handtekening: Paerels.
”Le port de Rotterdam.” Une aquarelle. Porte la signature: Paerels.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46KashgaiEen wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#730Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 50 / 80 -
#612“Huisjes”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Oepts. 1965 of 1963.
”Petites maisons. “ Huile sur carton. Porte une signature: Oepts. 1965 ou 1963.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#803Een antiek schrijntje met gesculpteerd deurtje. Raampje manco. Beschadiging bovenaan.
Un écrin antique avec une petite porte sculptée. Une fenêtre est manquante, comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#975Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276HerizEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 242 cmEstimate: € 100 / 150 -
#406Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#954Hashira Kashoga Shungen“Acteur. Pilaarprent”. Ingekleurde houtsnede. Begin XIXde eeuw.
”Acteur. Estampes de colonne.” Une gravure sur bois en couleurs. Début XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#266Een groot handgeweven Kelim-tapijt.
Grand tapis Kilim. Fait main.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#126Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 180 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een amethist cabochon.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une améthyste en cabochon.No longer availableDim. 11,05 gEstimate: € 550 / 650

