Other lots in this auction
-
#365Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#27Punch, or the London Charivari. Vol. 10, nr 243, met index, vol. 11 en 13 (fout genummerd). Ed. Londen 1846. Daarbij: Punch vol. 58 nr 1488 van 15/1/1870 en Judy vol. 0007 (the very first) van 12/6/1867. Evenals: “L’Assiette au beurre 13/6/1908. Le Cimetière Libre du Congo”. Goede staat. En “Art et le Beau n° 6 Juin 1906. Félicien Rops Special. Ed. Librairie artistique et littéraire. En een catalogus van een Félicien Rops uit 1991.
”Punch, or the London Charivari”. Vol. 10, nr 243, avec index, vol. 11 en 13 (numération fautive) . Ed. Londen 1846. Aussi: Punch vol. 58 nr 1488 de 15/1/1870 et Judy vol. 0007 (the very first) de 12/6/1867. Aussi: “L’Assiette au beurre 13/6/1908. Le Cimetière Libre du Congo”. Bon état. Et “Art et le Beau n° 6 Juin 1906. Félicien Rops Special. Ed. Librairie artistique et littéraire. Et un catalogue de Félicien Rops daté 1991.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#212Maurice Wyckaert“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#282Michelline Wiser“Ondergaande zon boven de Noordzee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Le soleil qui se couche, Mer du Nord”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 70 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#118Een paar vazen van zamak.
Une paire de vases en régule.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#323Porcelaine de BaudourEen reeks van zes grote ronde borden van Belgisch porselein, versierd met een meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une série de six assiettes en porcelaine belge rondes, décoration de porcelaine de Chine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#427Een grote ronde tinnen schotel en een op elektriciteit gemonteerde kandelaar in barokke stijl.
Deux grands plats ronds en étain et un candélabre Baroque monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 95; Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#91Een schenkkan van glas en messing op marmeren voet.
Une verseuse en verre et laiton sur pied en marbre.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Vertrek naar het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Départ vers les champs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#141“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
”Composition”. Techniques mixtes sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47,5 x 59 cmEstimate: € 200 / 300

