Other lots in this auction
-
#366Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.No longer availableDim. 91 x 92 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#370Godin-Lemaire, LaekenEen gietijzeren kachel.
Un poêle en fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#36Een sterling zilveren mosterdpotje.
Un pot à moutarde en argent Sterling.No longer availableDim. 54,55 g h: 4 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203“Keizer en keizerin”. Twee beelden van gesculpteerd massief ivoor. Chinees werk, begin XXde eeuw. Op houten sokkels.
”Empereur et Impératrice”. Deux statues en ivoire massif sculpté. Travail chinois, début XXème siècle. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#377Gevarieerd lot: Postzegels Liechtenstein 2011 t.e.m. 2015 (volledig), Engeland 1984, ‘85, ‘87, ‘88 (volledig). Privé-uitgave Orval. A4-insteekalbum met diverse zegels en blokken. Lot Belgische briefkaarten. Honderden diverse postzegels. Een album met foto’s van locomotieven e.d.
Un lot varié: timbres postes de Liechtenstein de 2011 à 2014-5 (complèt), Angleterre 1984,’85,’87,’88 ( complet). Edition privée Orval. Album A4 aux timbres et blocs divers. Lot de cartes postales belges. Des centaines de timbres dépareillés. Un album à photos de locomotives. Et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#235Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht ± 2,63 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 2,63 ct.No longer availableDim. 22,23 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#116Een reeks van zes antieke glazen borrelglaasjes. De stam versierd met spiraalvormige inclusies.
Une série de 6 verres antiques à schnapps, les bases décorées d’inclusions sphériques.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct. Model Lady Di.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct. Modèle Lady Di.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 600 / 700 -
#259Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Huizen bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maisons près d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#69Georges Oudot“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#389Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.
Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.No longer availableDim. 40 x 27 & 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#126Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursbuffet in renaissancestijl.
Un buffet à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 200 / 220

