Other lots in this auction
-
#606
“Baadster”. Een gegoten beeld op voetstuk.
“Baigneuse”. Sculpture moulée sur piétement.No longer availableDim. h: 140 x 43 cmEstimate: € 600/800 -
#601
Een paar kandelaars bestaande uit twee langhalsvazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en goud. Bovenaan telkens negen vergulde koperen lichtpunten in de vorm van bloeiende twijgen. Op een bronzen Napoléon III voetstuk. Canton, XIXde eeuw.
Paire de candélabres comprenant deux vases aux longs cols en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif floral en vert, rose et or. Le dessus chaque fois à neuf bras de lumière formant des branches fleuries. Sur une base de style Napoléon III en bronze. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 2500/3500 -
#444
Een grote pop van papier mâché, met open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt Made in Belgium. Evenals twee kleinere poppen, één met porseleinen hoofd de andere in kunststof. Zonder merk.
Grande poupée en papier mâché, bouche ouverte et yeux dormant en état de marche. Marque Made in Belgium. Ainsi que deux poupées plus petites aux têtes en porcelaine resp. en plastique. Sans marque.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 80/120 -
#312
Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.
Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#576
Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 1000/1400 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 250 x 157 cmEstimate: € 40/50 -
#358
Een lot van 109 oude ansichtkaarten van tussen 1903 en 1939. We voegen er een boekje met oude kaarten met zichten op de Côte d’Azur aan toe.
Lot de 109 cartes postales anciennes de 1903 à 1939. Nous ajoutons un carnet aux cartes anciennes aux vues de la Côte d’Azur.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 285 cmEstimate: € 300/500 -
#588
Een grote pop met porseleinen hoofd en papier mâché lichaam. Open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt A.M. 390 16. Oorspronkelijke kleding, enige slijtage, duimpje ontbreekt.
Grande poupée à la tête en porcelaine et au corps en papier mâché. Bouche ouverte et yeux dormants bleus en état de marche. Marque A.M. 390 16. Vêtements d’origine, usures, une pouce manque.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 240/300 -
#787
Een notenhouten spiegel met twee zuiltjes. Met console.
Miroir en noyer flanqué de deux colonnettes. Avec console.No longer availableDim. h: 160 + 56 cmEstimate: € 100/180 -
#593
Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 500/600 -
#557
Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150/200