Similar lots by type
-
#242Carlu
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#384
“Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#249Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Hibou". Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 49,5 x 34,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#277
Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160/180 -
#68Limoges, France
Een paar grote porseleinen sierschalen met een handgeschilderd decor van zwanen. Onderaan gemerkt.
Paire de plats décoratifs en porcelaine à décor de cygnes peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 30/50 -
#247
Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 440/480 -
#237
Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.No longer availableDim. h: 33 Ø: 32 cmEstimate: € 320/380 -
#60
Een witte parelsnoer met een 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#383
Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#64
Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
Une table ovale à rallonges. Les pieds sont décorés de motifs acanthes.No longer availableDim. H. 79 x 141 x 112 cmEstimate: € 40/80 -
#371
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
"Personnages et vue étendue sur la rivière". Huile sur toile. A été rentoilé. Attribuée a B.C. Koekkoek.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#183
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100/180 -
#152
Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met drie laden en een zwart marmeren blad.
Petite commode de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à trois tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 130/150