#384
“Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#249Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
#242Carlu
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 60/100
#334Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#148
#7
Een set van vier porseleinen en een glazen apothekerspot met fraaie cartouches.
Un ensemble de cinq pots de pharmacie dont un en verre et quatre en faïence, avec cartouches.No longer availableDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 55/60 -
#114
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#8Shortrip & Leed’s, New York
Twee verschillende met leder beklede beauty-cases met twee compartimenten.
#362
Een driedelig kamerscherm.
#57
#372
Een pianostoel van fraai gesculpteerd notenhout.
Banquette de piano en noyer joliment sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#325
“Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.
#171P. Richer
#156
Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
#305Bleikristall
Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30/50