Other lots in this auction
-
#552Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 cm x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#485
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200/300 -
#646Beloutch
Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis oriental en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 50/100 -
#373Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#185Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en bruinrood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 83/150, Mod. 1925.
Vase en cristal taillé et doublé brun-rouge. Marqué et numéroté en bas 83/150, Mod. 1925.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/240 -
#465
Een Chinees houten vitrinekast met twee dubbele deuren en glazen leggers en met vier paneeldeuren en drie laden onderaan.
Une vitrine chinoise en bois avec deux doubles portes et étagères en verre et avec quatre portes à panneaux et trois tiroirs en bas.No longer availableDim. 192 x 165 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#462
“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#90
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de princesses d'un poids combiné de +- 0,67 ct.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 650/750 -
#299
Een replica van een Zaans klokje met Atlas en geschrift “Nu elck syn sin”.
Une réplique d'une horloge de Zaandam avec Atlas et écriture "Nu elck syn sin".No longer availableDim. 47 x21 x 13 cmEstimate: € 35/45 -
#176
Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.No longer availableDim. 155 x 165 x 63 cmEstimate: € 700/1200 -
#694
Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cm Ø: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#285rfH Czechoslovakia
Een lot porselein bestaande uit zes grote dekselpotten, zes kleine dekselpotten, een olie en een azijn kruikje. Onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine composé de six grands pots à couvercle, de six petits pots à couvercle, d'un pot à huile et d'un pichet à vinaigre. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11 -Estimate: € 40/60