#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
#375Een lange moderne wandconsole.
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
#379Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Personages aan een woonwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages autour d’une caravane”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#341Een lot porselein, bestaande uit drie beeldjes, waarvan twee onderaan gemerkt en een whiskyfles van Limoges. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een meisje met een ei aan toe.
Lot de porcelaines comprenant trois statuettes dont deux marquées sous la base et une bouteille à whisky de Limoges. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant une fille avec un oeuf.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#495Een zakhorloge remontoir met vrijmetselaars symbolen. In werkende staat.
#132Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#539H. Bernier“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#197Een bronzen groep in de vorm van een hert en een hinde.
#719Baron“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#369Elisabeth VenPeriod: °1935“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#89Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57StaffordshireEen theeservies voor zes personen versierd met een verguld floraal decor op een “powder blue”- achtergrond. Gemerkt.
Service à thé pour six personnes décoré de fleurs dorées sur fond bleu poudré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#75Een art deco hangertje van wit en geel goud bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en met geel gouden ketting. (twee steentjes ontbreken).
Petit pendentif art déco en or blanc et jaune serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct et avec une chaîne en or jaune. Deux petites pierres manquent.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 400 / 600