Similar lots by type
-
#742
“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#964Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau-forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#322
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” & “La noce au chäteau”. Drie lithografieën.
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” et “La noce au château”. Trois lithographies.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#462Nick Andrews
“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
“Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.No longer availableDim. 17 x 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#707
“Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.
”Zonneland.” Un lot de magazines écoliers. Série complète octobre 1956- décembre 1962.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#369
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Een herdruk van een ets naar een werk van Rubens. Uitgereikt door toenmalig Antwerps burgemeester Schroyens in het Rubensjaar 1977.
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Une réédition d’une eau-forte de Rubens. Emise par Mme Schroyens, maire d’Anvers lors de l’année Rubens 1977.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#272Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Eglise de béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 25/40 -
#10Omega Genève
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#739Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.
”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#962Paul Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.
”Composition.” Une lithographie. Signée et numérotée 5/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 70/100 -
#292Goezu
‘Mirador de chasse’. Een ets. Genummerd 2/35 en gesigneerd buiten de plaat.
“Mirador de chasse”. Eau-forte. Numérotée 2/35 et signée hors planche.No longer availableDim. H: 43,5 cm; B: 57 cmEstimate: € 55/65 -
#332
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”, “Rose et Colas” & “Mythologische scène”. Vier oude lithografieën.
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”. “Rose et Colas” et “Scène mythologique”. Quatre lithographies anciennesNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#302
“Le baiser à la dérobée” & “Les serments du berger”. Twee lithografieën.
“Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 40/80 -
#389
Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.
Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#22
Een paar oude ingekleurde Franse prenten.
Paire d’estampes anciennes en couleur. Travail français.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#469Willem Vermandere
“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
“Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#9Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#319Julien CélosPeriod: 1884-1953
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40/60 -
#152Hans KitslaarPeriod: °1944
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#752Felix Labisse
“Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#889Edgard BytebierPeriod: 1875 - 1940
“Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat
”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.No longer availableDim. 64 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#362Alfred Van Neste
“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#409Van Kerkhove
“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 35,5 cmEstimate: € 30/40 -
#1039Floris Jespers
“Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
”Arlequin.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#664E. De Pooter
“Sint-Gummaruskerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
”Eglise Saint-Gommaire.” Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. Ø 49 cmEstimate: € 100/150 -
#544Edgard BreynePeriod: °1887
“Geanimeerd interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#723
Porseleinen beeldje in art deco stijl. Dame met hoed.
Statuette en porcelaine art déco représentant un femme au chapeau.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#1096
Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#808
Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#714
“Heavy duty truck with power shovel”. Meerkleurig blikken speelgoed in originele doos. Japans werk.
”Heavy duty truck with power and shovel”. Jouets en métal, emballage d’origine. Japonais.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 30/50 -
#417
Een koffieservies van porselein voor 12 personen met bloemendecor en vergulde rand.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs et au rebords dorés. Pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1097
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1047
Een paar vergulde bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl.
Une paire d'appliques en bronze doré, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#766Mehraban
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 324 x 89 cmEstimate: € 100/120 -
#986
Een ronde gefineerde salontafel met marmeren blad, rondom versierd met porseleinen plaquettes. Lodewijk XVI-stijl.
Table de salon ronde en bois de placage de style Louis XVI. Tablette en marbre entourée de plaquettes en porcelaine.No longer availableDim. Ø 81 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#831
Een vierkant juwelenkistje met inlegwerk. En de inhoud: o.m. een oud schietlood, een horzel, een flessenopener, een gelakt doosje enz.
Une boite à bijoux carrée avec décoration incrustée. Contient un ouvre-bouteille, une petite boite laquée etc.No longer availableDim. Z. 18 cmEstimate: € 40/50