Jac Gijzen

'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen.
Dim. h 57 x b 42 cm
SKU: 2701260389.
Categories: Aquarel, Tekening, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #174
    Arthur Van Battel
    Period: 1870-1963

    “Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.

    "Wooded Path". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1932 at the bottom. With label on the reverse.
    Place a bid ›
    Dim. 45 x 36,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522
    Joseph-Marie Le Tournier
    Period: 1892-1972

    “Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.

    "Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier.
    Place a bid ›
    Dim. 21/48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #379
    Leo Franssen
    Period: 1905 - 1990

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen.
    Place a bid ›
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #574

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.

    "Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work.
    Place a bid ›
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.

    'Rural village'. Drawing in mixed media, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #399
    Tony Agostini
    Period: 1916 - 1990

    “Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.

    "Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini.
    Place a bid ›
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #213
    Frans Vantongerloo

    Place a bid ›
    Dim. h 59 x b 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572
    C. Dratz

    "Winter landscape", a painting, oil on panel, signed C. Dratz.
    Place a bid ›
    Dim. 23.5 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Place a bid ›
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #452

    “Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.

    "Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #439
    Marcel Notebaert
    Period: 1924-1986

    "The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies."
    Place a bid ›
    Dim. 43,5 x 52,5cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #362
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    “Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 62,5 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173
    Frans Vantongerloo

    "Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.
    Place a bid ›
    Dim. h 43 x b 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #404
    Paul Maas
    Period: 1890-1962

    “Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.

    "Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.
    Place a bid ›
    Dim. 36,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700

  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #7
    Karl Ens

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen (lichte schade). Met bijbehorende urnvormige ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A white marble clock set in the shape of a Greek temple with Doric columns (minor damage). With matching urn-shaped ornaments. The clockwork can be restored.
    Place a bid ›
    Dim. H 34, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199

    “Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.

    "Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334

    Een reclamespiegel in art deco stijl. Grandin.

    A advertising mirror in art deco style. Grandin.
    Place a bid ›
    Dim. 63 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31
    Christofle France

    Een set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.

    A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 4,3 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #512

    “Le concert” Mechanisch wandtapijt naar de 16de eeuw. ‘Edition D’art de Rambouillet.

    Place a bid ›
    Dim. 113 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138
    Christian Dior

    Een vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.

    A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980.
    Place a bid ›
    Dim. 18 x Ø 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #160

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.51 ct. and diamonds totaling 0.32 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 4,72 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #333

    Een vierkante Chinees porseleinen voorraadpot met krijgers in het decor.

    A square Chinese porcelain storage jar with warriors in the decoration.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.

    A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.
    Place a bid ›
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.