Similar lots by type
-
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#174Arthur Van BattelPeriod: 1870-1963“Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.
"Wooded Path". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1932 at the bottom. With label on the reverse. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#379Leo FranssenPeriod: 1905 - 1990“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.
"Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen. -
#574“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
"Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work. -
#409Felix TimmermansPeriod: 1886-1947‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.
'Rural village'. Drawing in mixed media, signed. -
#399Tony AgostiniPeriod: 1916 - 1990“Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.
"Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini. -
#213Frans VantongerlooPortret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#572C. Dratz“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C. Dratz.
"Winter landscape", a painting, oil on panel, signed C. Dratz. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#452“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.
"Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas. -
#439Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986“De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.
"The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies." -
#362Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders. -
#529“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#173Frans Vantongerloo‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#404Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct. -
#7Karl EnsKind met kuiken’, een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt ENS, Diaphan porzellan.
'Child with chick', a figurine made of multicolored porcelain. Marked ENS, Diaphan porcelain. -
#251Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen (lichte schade). Met bijbehorende urnvormige ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.
A white marble clock set in the shape of a Greek temple with Doric columns (minor damage). With matching urn-shaped ornaments. The clockwork can be restored. -
#199“Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.
"Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens. -
#334Een reclamespiegel in art deco stijl. Grandin.
A advertising mirror in art deco style. Grandin. -
#31Christofle FranceEen set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.
A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked. -
#512“Le concert” Mechanisch wandtapijt naar de 16de eeuw. ‘Edition D’art de Rambouillet.
-
#138Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980. -
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.51 ct. and diamonds totaling 0.32 ct. -
#333Een vierkante Chinees porseleinen voorraadpot met krijgers in het decor.
A square Chinese porcelain storage jar with warriors in the decoration. -
#343Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.

