#749Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#743Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De grootste gerestaureerd.
Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. La plus grande avec restaurations.No longer availableDim. Ø: 29 cm; h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#515Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
#229“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#213Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#756Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250