Similar lots by type
-
#678Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.
Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#406Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#638Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.
Un piédestal laqué, décor de dragons en nacre dans la tablette.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#705Een zesdelig Satsuma theeservies.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#651Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#785Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.
Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6 - 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#642Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#409Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.
Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#419Twee Japanse vazen met figuratieve decoratie en een Japans wierookbrandertje. We voegen er een moderne Chinese vaas aan toe.
Deux vases japonais, décoration figurative et un encensoir japonais. Nous ajoutons un vase chinois moderne.No longer availableDim. h:36 cmEstimate: € 30 / 60 -
#564Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#667Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.
Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#797Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#675Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200 / 240 -
#405Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#563Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#618Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#654Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#616KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#402Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#420Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#435Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#601Een grote bronzen koro van cloisonné op brons op een voetstuk. De buik versierd met Fo-honden in reliëf in cartouches op een achtergrond van bloemen. Het deksel getooid met een Fo-hond en het voetstuk met een draakje.
Un grand koro en bronze et cloisonné sur bronze sur un socle. La panse décorée de chiens Fo en relief sur cartouches sur un fond fleuri. Le couvercle est décoré d’un chien Fo et le pied est décoré d’un petit dragon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#805Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#255Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants pures ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 1,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#90Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen en onyx.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, en onyx et avec initiales.No longer availableDim. 9,29 gEstimate: € 200 / 300 -
#680Een kleine eikenhouten trog.
Une petite auge en chêne.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 49 / 69 -
#332A. Remy“Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 35 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#329Vlaamse School“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#148“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538Een Afrikaanse tamtam van gebeeldhouwd hardhout in de vorm van een mannenhoofd.
Un tam-tam africain en bois dur sculpté en forme de tête d’homme.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 180 / 240 -
#577Een reeks van zes stoelen met gedreven lederen zit en rug en met balustervormige spijltjes en messingen handvatten. (Eén handvat manco)
Une série de six chaises, l’assise en cuir repoussé, le dos avec des lattes balustre et poignées en laiton. Une poignée est manquante.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#366Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50

