Other lots in this auction
-
#418
Drie beeldjes van verguld en polychroom hout. Chinees werk.
Trois statuettes en bois sculpté et doré. Travail chinois.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#704R. Thys
“Zeilboot aan de oever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#681Walker & Hall, Sheffield
Een voorsnijset met hoorn. Heften van zilver.
Couvert à viande avec corne. Manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#717Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Een plaasteren herenbuste”. Atelierwerk. Onderaan gesigneerd.
“Buste d’homme en plâtre”. Travail d’atelier. Signé en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#517
Een lot meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie kopjes met bijpassende bordjes en een Cantonbordje. enkelen gerestaureerd.
Lot de porcelaines de Chine polychromes dont trois tasses et soucoupes et une petite assiette de Canton. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)
“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#65Christofle
Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#439
Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.
Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.No longer availableDim. 34 x 22 & 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#468
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze open ogen. Gemerkt S & M Made in Germany en genummerd 1079.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux gris ouverts. Marque S & M, Made in Germany et numéro 1079.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#11
Twee soldaten van porselein.
Deux soldats en porcelaines.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#514Jan Van Rhijnnen
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Haagse school, gesigneerd.
“Paysage du polder”. Aquarelle sur papier. Ecole de La Haie, signée.No longer availableDim. 22,5 x 32,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#202Foucart à Bruxelles
Een driedelig schouwgarnituur van vuurverguld brons in barokke stijl, bestaande uit een pendule, versierd met twee engeltjes, en twee vijfarmige kandelaars, gedragen door putti. XIXe eeuw. Op houten voetstukken. Met slinger en sleutel.
Garniture de cheminée en bronze doré de style baroque comprenant une pendule, décorée de deux angelots et deux candélabres à cinq bras portés par des putti. XIXe siècle. Sur bases en bois, avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 800 / 1200