#585LUCI
#792
Suite de quatre fauteuils sculptés et cannés de style Louis XV.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610
#55
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#799
#638
Een opgezette kop van een verwilderde Schotse bok. 1995.
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#262Fernand Comhaire
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Val St. Lambert
Een siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.
#604
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#232
Russisch altaarstuk met Jakob de Mindere en Jakob de Apostel (
). XIXde eeuw. Slijtage aan de verflagen.
Pièce d’autel russe représentant Saint-Jacques Mineur et Saint-Jacques l’Apôtre. XIXe siècle. Usures à la peinture.No longer availableDim. 120 x 48 cmEstimate: € 600 / 800