Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kempische Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Jaak Van den Seylbergh
Period: 1884-1960

“Kempische Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

"La lande, Campine". Huile sur toile. Signée.
Dim. 80 x 73 cm
SKU: 1212170152.
Category: Uncategorized.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #152
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van den Seylbergh

  • #559
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Winterlandschap”. Pastel. Gesigneerd.

    "Vue hivernale". Pastel. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #189
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Hoeve”. Pastel. Gesigneerd. Vochtvlekken.

    "Ferme". Pastel. Signée. Quelques taches d'humidité.
    No longer available
    Dim. 52 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400

Similar lots by type

  • #80

    Een 18 karaats geel gouden ketting met druppelvormige hanger bezet met een diamant van ± 0,20 ct. en een gele saffier van ± 2 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de goûte serti d’un diamant de ± 0,20 ct et d’un saphir jaune de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 5,30 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #65
    Gamet

    “Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.
    No longer available
    Dim. 5 x 3,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #275

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #20

    Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Lot de quatre montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 7,50 g
    Estimate: € 2300 / 2400
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,66 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #75

    Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.

    Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met en gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.

    Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #85

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 9,76 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #120

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.

    Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.
    No longer available
    Dim. 11,58 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #35
    Balmain

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #265

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 46,33 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #15

    Een lot van dertien verschillende horloges met lederen polsband.

    Lot de treize montres différentes à bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.

    Bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 12,80 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #105

    Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.

    Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.

    Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.

    Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.
    No longer available
    Dim. 17,20 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #115

    Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.

    Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.
    No longer available
    Dim. 14,52 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #50

    Een gedrukt miniatuur in een massief gouden omlijsting. Gemerkt 900‰ (21 ct). In rood lederen houdertje.

    Miniature imprimée dans un encadrement en or jaune au poinçon de 900‰ (21 ct). Dans un étui en cuir rouge.
    No longer available
    Dim. 3 x 4 cm, Bruto: 17,91 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #10

    Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.

    Lot de treize montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    - Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2200

Other lots in this auction

  • #736

    Drie diverse stoelen, gemerkt Kohn, Wenen. Omstreeks 1900. Enige slijtage.

    Trois chaises diverses en hêtre plié. Marque Kohn, Vienne. Vers 1900. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #159

    “Bacchanaal.” Composiet in kader, naar een werk van Emile Boisseau.

    "Bacchanale". Composition encadrée, d'après une oeuvre de Emile Boisseau.
    No longer available
    Dim. 43 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #510

    Een balustervaas en een halsvaas van meerkleurig Chinees porselein, waarbij de eerste met een decor van kostbaarheden en de tweede met personages in een interieur. De eerste onderaan gemerkt.

    Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 47 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #550

    Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.

    Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #552

    “Compositie in de geest van Cobra”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rooskens.

    "Composition dans l'esprit de Cobra". Techniques mixtes. Porte une signature: Rooskens.
    No longer available
    Dim. 54 x 48,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #780

    Een XIXe eeuws spinnewiel.

    Rouet ancien. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #221

    “De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.

    "La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #104

    “Bezoek aan de gevangene”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    "Visite au prisonnier". Huile sur carton. Sans signature. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 44 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #726

    Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.

    Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #147
    Val Saint-Lambert

    Een paar kristallen kandelaars.

    Deux bougeoirs en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #118

    Een mahoniehouten likeurkeldertje, versierd met messingen inlegwerk en met monogram ‘RT’.

    Cave à liqueur en acajou décorée d’incrustations de cuivre. Monogramme RT.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm ; B: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #300

    “Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.

    “Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More