Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Octaaf Rotsaert
Period: 1885 - 1964

“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 50 x 60 cm
SKU: 2603190684.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #684
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Rotsaert

  • #272
    F. Rotsaert

    “Hoeve te Ganshoren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    ”Fermette à Ganshoren”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1930.
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100

Similar lots by type

  • #632
    J. Van Lerberghe

    “Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.

    “Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #243
    Pierre-Emmanuel I Dielman
    Period: 1800 - 1858

    “Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #669
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #690
    Demcey

    “Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #435
    Alphonse Asselbergs
    Period: 1837-1916

    “Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #679
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #602
    Edgard D’Hont
    Period: 1861 - 1941

    “Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #676

    “Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #672
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.

    ”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #662
    Edward Portielje
    Period: 1861 - 1941

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #680
    René Hansoul
    Period: 1910 - 1979

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #629
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #664
    J. Roels

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #430
    Arie Zwart
    Period: 1903 - 1981

    “Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.

    ”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #686

    “Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #884

    Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #425
    Guy (?) Lemaire

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #599
    Lucien Van de velde
    Period: 1910 - 1997

    “Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 & 14 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #654
    P.L. Mastraeten

    “Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.

    ”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #251

    “De pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Beschadiging.

    ”Le fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXième siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 260 / 380
  • #248
    Ernst Gustav Doerell
    Period: 1832 - 1877

    “Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.

    “Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #685
    Frances Tysoe Smith
    Period: 1853 - 1927

    “A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #682
    Renée Kempen

    “Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #238

    “Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #64
    Eugène Verboeckhoven
    Period: 1798 - 1881

    “Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.

    ”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #169
    Armand Laureys
    Period: 1867 - ?

    “Zicht op de Nosestraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue Nose, Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 85 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #153

    Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”

    Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #278

    Een balustervormige zuil van zwart marmer.

    Une colonne balustre en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #293

    Een mahoniehouten banjobarometer.

    Baromètre banjo en acajou.
    No longer available
    Dim. 70 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #723

    Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een peervormige saffier van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir en forme de poire de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #114
    Paul-Herman Saffre

    “Havenbrug”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘54.

    ”Pont portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘54.
    No longer available
    Dim. 48 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.

    Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.
    No longer available
    Dim. 22,40 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #249
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.

    ”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 116 x 89 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #151

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.

    Une réplique d’une pièce de maître en bois sous la forme d’une cage d’escaliers.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #496

    Een metalen luchtertje met drie lichtarmen en een centraal lichtpunt, eindigend in bloemvormige glazen kapjes.

    Un petit lustre en métal à trois bras et un point lumineux central, se terminant en abat-jours en verre en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More