#512Compositie. Zeefdruk. E.A. en een monogram.
”Composition”. Une sérigraphie. E.A. et monogramme.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#783Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#98“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
#778Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
#524Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50 / 55 -
#171Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#336Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
#724José De GimaraesPeriod: °1939“1, 2 & 3”. Serie van drie lithos. Gesigneerd, HC en genummerd 1/11, 1/12 en 2/12 buiten de plaat.
”1, 2 et 3”. Suite de trois lithos. Signées, HC et numérotée 1/11, 1/12 et 2/12 hors planche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#486MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#777Boch KeraluxFruitschaal met gedrukt bloemenmotief en twee oren. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits à décor de fleurs imprimé. Deux anses. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#662Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
#553Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260 / 300