Similar lots by type
-
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#499Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#119Jules Bovée
“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 50/75 -
#424
“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180/240 -
#569
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016
“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#497Stanisic
“Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.
Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#304Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160/180 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958
“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#172
“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#134Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#404
“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#492
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50/75 -
#484Guy Cambier
“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#491
Een lot van vier katten van Japans porselein.
Un lot de quatre chats japonais en porcelaine.No longer availableDim. h: 10 - 26 cmEstimate: € 80/120 -
#462Lode Verhoeven
Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75/100 -
#482Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#429
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180/240 -
#182Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#470
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 200/300 -
#61
“Vrouw met mand”. Een beeldje van gepolychromeerd brons.
Femme au panier. Une figurine en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#361
Een paar tempelleeuwen met bal. Meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de lions de temple avec une boule. Porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#575
Bronzen pennenkoker met aangehechte inktpot. Oosters werk.
Étui à stylo en bronze avec encrier attaché. Travail oriental.No longer availableDim. L. 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#8Studio Cristal
Een vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#219Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Industrie aan de Rupel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941. Achter glas.
Industrie au Rupel. Huile sur toile. Signée et datée 1941. Sous verre.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#408
Een Tibetaanse muzikant van verguld brons.
Un musicien tibétain de bronze doré.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/75 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200/240 -
#471
Gedreven zilveren vaasje. Perzisch werk, onderaan gemerkt.
Vase mobile en argent. Travail persan, marqué en bas.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180/220 -
#422
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#107
Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.
Pendule de cheminée en marbre rouge, décorée de garnitures en bronze doré de vignes. Avec clé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#151
Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 12 cmEstimate: € 120/160