Other lots by De Belder
Similar lots by type
-
#492“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250 / 300 -
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189J. Hissing“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144“De drinkebroer”. Olieverf op paneel van een kastdeurtje. Vlaamse school, XIXe eeuw.
Le frère buveur. Huile sur panneau d'une porte de placard. Ecole flamande, XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 42 cm (geheel)Estimate: € 160 / 180 -
#184Michel D’Hulst“Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#164“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562Jef Vaes“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#482“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#104“Schepen voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires devant la rade d'Anvers à la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600 / 800 -
#272“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Maurice LegrandPeriod: 1906 - 2004“Sloepen op de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chaloupes sur la rive. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 54 x 66 cmEstimate: € 180 / 240 -
#179“Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.
Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#174“Mannen aan een muur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Hommes sur un mur. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#553Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229“Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#522“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320 / 380 -
#567“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#423Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.
Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569Martini“Weg naar het kasteel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Route du château. Huile sur panneau Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#534Een paar Mediterrane landschappen, waarbij één aquarel en één inkttekening.
Une paire de paysages méditerranéens, avec une aquarelle et un dessin à l'encre.No longer availableDim. 15 x 24 & 21 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#349Een paar vernikkeld koperen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs d'église en cuivre nickelé de style baroque.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70 / 100 -
#38Een karaf en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.
Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#355Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Schuld of onschuld” (44 x 49 cm) en “Stilleven met fruit” (40 x 44 cm). Twee stillevens op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986 en 1987.
Culpabilité ou innocence (44 x 49 cm) et Nature morte aux fruits (40 x 44 cm). Deux natures mortes sur toile. Signé et daté 1986 et 1987.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#111A. ThornburnEen grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
Une grande et une petite tête d'aigle sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. h: 32 en 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#120Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de 0,20 ct.No longer availableDim. 0,78 gEstimate: € 130 / 160 -
#439Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.
“Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#307Een lot van drie oude helmen, bestaande uit een tropenhelm, een tankhelm en een Belgische legerhelm.
Un lot de trois casques anciens, composé d'un casque colonial, d'un casque de tank et d'un casque de l'armée belge.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#428Een reeks van acht handgemaakte Chinese figuren van zijde en papier.
Un ensemble de huit figurines chinoises en soie et papier faites à la main.No longer availableDim. 67 x 30 cmEstimate: € 85 / 100 -
#481Een kommetje van meerkleurig porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine multicolore à décor de personnages multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 120 / 150

