Similar lots by type
-
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers. -
#242Hubert HenrardPeriod: 1882‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.
'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed. -
#403Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left. -
#299Period: 1905‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.
'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
'Landscape with cows and sheep', oil on canvas. With multiple tears in the canvas, not signed. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#225Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.
Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case. -
#509Jacobus Johannes DoeserPeriod: 1884-1970‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser
'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#459Manu De Mey‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.
'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back. -
#454Isidoor BoerewaardPeriod: 1893 - 1972‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.
'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard. -
#158Leopold Muller“La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925. -
#464Julien BalPeriod: 1922 - ....Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.
A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal. -
#594‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.
'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#290‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.
"Winter landscape" and "seascapes". A lot of three oil paintings on panel. From the 19th century. Signed. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
'Abstract composition', mixed media of relief printing, acrylic, and pencil on paper. Signed Lakmaaker 1990, number 16 out of an edition of 25 copies. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman. -
#255‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.
'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
Other lots in this auction
-
#270Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliants with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct. -
#548Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#397Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#438DisquisPeriod: 300BC-400ADEen precolumbiaans beeldje van een zittende vrouwelijke figuur. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. Disquis, Costa Rica. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.
A pre-Columbian figurine of a seated female figure. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Disquis, Costa Rica. Purchased from Gall. Moderne in 1975. -
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#443Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.
A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head. -
#452“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.
"Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas. -
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner. -
#13Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.
A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP. -
#395Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.

