#90Een robuuste houten bijzettafel.
#64"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#179Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
#189Een hoge vintage hospitaal vitrine in glas en metaal. Barst in de onderste glazen bodemplaat.
A high vintage hospital display case in glass and metal. Crack in the lower glas plate.No longer availableDim. 80 x 40 x 180 cmEstimate: € 220 / 360 -
#39Anthonie VictorynsPeriod: 1620 - 1656"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gedateerd 1642 (op tafelboord). Aangekocht bij Kunsthandel E. Verkest te Tielt in 1975.
"Drinking spree in the tavern." Oil on panel. Dated 1642 (on tabletop edge). Purchased from Kunsthandel E. Verkest in Tielt in 1975.No longer availableDim. 68 x 95 cmEstimate: € 1800 / 2000
#28Een notenhouten linnenkastje met twee deuren.
A walnut linen cupboard with two doors.No longer availableDim. 141 x 81 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#60Een hoge notenhouten sacristiekast in drie delen met geschilderd paneel Madonna en Kind centraal bovenaan. Barokke architecturale opbouw met gebogen deuren centraal en met vlakke zijpanelen. Duitsland, einde XVIIIde eeuw.
A tall walnut sacristy cabinet in three parts with a painted panel of Madonna and Child centrally at the top. Baroque architectural structure with curved doors in the center and flat side panels. Germany, late 18th century.No longer availableDim. 340 x 185 x 60 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#146Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#15Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.
A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.No longer availableDim. 89 x 69 x 58 cmEstimate: € 50 / 100 -
#173Val Saint LambertEen lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 9,5 cm Ø 6,2 cmEstimate: € 25 / 40 -
#187Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In wooden compartments.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#107Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 350 x 100 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Een lot van 19 kleurloos kristallen glazen.
A lot of 19 colorless crystal glasses.No longer availableDim. H. 14,5 Ø 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#111Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#87Een Empire commode met drie laden en groen marmeren blad.
An Empire chest of drawers with three drawers and green marble top.No longer availableDim. 124 x 48 x 85 cmEstimate: € 150 / 250 -
#48Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 meeting chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#71PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100 / 150