#90Een robuuste houten bijzettafel.
#64"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#179Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
#39Anthonie VictorynsPeriod: 1620 - 1656"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gedateerd 1642 (op tafelboord). Aangekocht bij Kunsthandel E. Verkest te Tielt in 1975.
"Drinking spree in the tavern." Oil on panel. Dated 1642 (on tabletop edge). Purchased from Kunsthandel E. Verkest in Tielt in 1975.No longer availableDim. 68 x 95 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#189Een hoge vintage hospitaal vitrine in glas en metaal. Barst in de onderste glazen bodemplaat.
A high vintage hospital display case in glass and metal. Crack in the lower glas plate.No longer availableDim. 80 x 40 x 180 cmEstimate: € 220 / 360
#111Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#148Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#99Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 & h 55 cmEstimate: € 100 / 200 -
#127Philipe Starck by VitraEen lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#4Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#51Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A lot of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#174Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Duc Tallié Fluté.No longer availableDim. H. 17,5 Ø 6,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#77PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#3Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass edge and fittings, inspired by Empire style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#156Val Saint LambertEen lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 25 / 40 -
#81Een eikenhouten Mechels bijzetmeubel als boekenkast.
An oak Renaisacnce style sideboard used as a bookcase.No longer availableDim. 108 x 145 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32Een eikenhouten barokke tafel met leeuwekoppen. Verlengbaar (zonder bladen). Afgebroken hoek en rand.
An oak baroque table with lion heads. Extendable (without extensions). Broken corner and edge.No longer availableDim. 153 x 108 x 73 cmEstimate: € 40 / 80