#259Boch KeramisEen grote art deco vaas van meerkleurig aardewerk. Vorm D2740.
#174Een bronzen vrouwentorso met donker patina.
#321Een paar gietijzeren vuurbokken met hoofden.
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#422Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Modern”. Gemengde techniek op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘02.
Moderne . Technique mixte sur panneau. Monogrammé et daté 02.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 1209 / 200 -
#307Estée LauderEen grote factice voor het parfum ‘White linen’.
#73Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#275Een geelgouden ring 18 K met kleine blauwe saffier bezet.
#564Medicijnpot van gebeeldhouwd hout, gesteund door twee personages. Deksel in de vorm van een janushoofd. Luba, DRC.
Pot à médicaments en bois sculpté, soutenu par deux personnages. Couvercle en forme de tête de Janus. Luba, RDC.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#255Twee verschillende 18 K geelgouden spelden, één ervan bezet met pareltjes.
Deux épingles différentes en or jaune 18 carats, une sertie de perles.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 80 / 120