Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.

Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.

Kifwebe. Un masque heaume Luba, entièrement recouvert de coquillages, de cuivre, de cheveux, de perles, etc. RDC.
Dim. H. 40 cm
SKU: 9903210539.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #539
Estimate: € 200 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #108
    Goebel, Germany

    “Land in sight”. Een beeldengroep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 530. Onderaan gemerkt. Beperkte oplage 00904/ 30.000.

    Land in sight . Un groupe de sculptures en biscuit multicolore de la série de M. I. Hummel, n ° 530. Marqué en bas. Edition limitée 00904/30 000.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #606

    Een donkergepatineerde tafel met twee klapbladen en op gedraaide poten.

    Une table patinée foncée avec deux abattant et sur des pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 96 x 45 + 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #631
    Val St. Lambert

    Een vaas van mauve gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal doublé mauve. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met pareltjes en fantasiestenen.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti de perles et de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #356

    Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.

    Jardinière octogonale en ronce avec récipient en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #35

    Een 18 K geelgouden broche en een paar bijpassende oorbellen bezet met pareltjes en robijntjes.

    Une broche en or jaune 18 carats et une paire de boucles d'oreilles assorties serties de perles et de rubis.
    No longer available
    Dim. 3,68 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #110

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,67 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 3,67 ct.
    No longer available
    Dim. 8,86 g
    Estimate: € 2900 / 3200
  • #681

    Een geglazuurd aardewerken kreeft. Chinees werk. Gerestaureerd.

    Un homard en faïence émaillée. Travail chinois. Restauré.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #546

    Een Engelse side table met drie laden in de gordel.

    Une console anglaise avec trois tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #365

    Vier inktstellen op houten basis, waarvan drie met glazen potjes. We voegen er twee extra glazen inktpotjes aan toe.

    Quatre encriers en bois, trois avec des bocaux en verre. Nous ajouterons deux pots à encre en verre supplémentaires.
    No longer available
    Dim. b: 12 - 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #142
    Hendrik Van Leeuwen Van Oudewater
    Period: 1890 - 1972

    “Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Pont près de Broek”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More