Similar lots by type
-
#634
“Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.
"Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#578Goebel, Germany
“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
"Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/180 -
#478Capodimonte
“Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
"Couple de personnes âgées dans une calèche". Un grand groupe de biscuit multicolore. Marqué et signé.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 80/120 -
#659Kaiser, Germany
“Paar wilde eenden”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Ontwerp van Guiseppe Tagliariol. Onderaan gemerkt en genummerd 429/2000.
"Paire de canards sauvages". Un groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Conception par Guiseppe Tagliariol. Marqué et numéroté en bas 429/2000.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#378Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableDim. H: 12cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#552Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 cm x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#25Leopold MullerPeriod: 1879-1961
“De Vier Jaargetijden”. Een quadriptiek met handgeschilderde voorstellingen van vrouwen. Gesigneerd ‘Muller, Anvers’. Eind XIXe eeuw.
“Les Quatre Saisons”. Un quadrilatère avec des représentations de femmes peintes à la main. Signé 'Muller, Anvers'. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 17,5 x 7,5 cmEstimate: € 100/150 -
#678
Een lot cloisonné op messing, bestaande uit twee kleine gemberpotjes en een schaaltje.
Lot de cloisonné sur laiton, composé de deux petits pots à gingembre et d'un bol.No longer availableDim. H: 6-12cm Ø: 20cmEstimate: € 40/60 -
#463Maria Innocentia Hummel
“Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.
"Deux anges de l'Avent musiciens". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 172 et 173.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60/80 -
#113
Een zittend hondje van gepatineerd brons.
Un chien assis en bronze patiné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#622
“Rode Driehoek.” Gouache op papier. Draagt monogram.
"Triangle rouge". Gouache sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#457
Twee diverse dekselvazen en een moderne Chinese vaas van veelkleurig porselein met Europees decor, de eerste twee met Imaridecor.
Deux vases à couvercle divers et un vase chinois moderne en porcelaine multicolore à décor européen, les deux premiers à décor Imari.No longer availableDim. H. 37 à 25 cmEstimate: € 60/80 -
#438
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met tekens in het decor op florale achtergrond.
Paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages sur fond floral.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/140 -
Een 14 K rooskleurige ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 200/300 -
#5
Een paar Medici siervazen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une paire de vases décoratifs Médici en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#508
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurig en verguld decor van personages en met aapjes en draakjes in reliëf.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages et de reliefs de singes et de dragons.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 120/200 -
#486Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250/400