Similar lots by type
-
#578Goebel, Germany
“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
"Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 180 -
#659Kaiser, Germany
“Paar wilde eenden”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Ontwerp van Guiseppe Tagliariol. Onderaan gemerkt en genummerd 429/2000.
"Paire de canards sauvages". Un groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Conception par Guiseppe Tagliariol. Marqué et numéroté en bas 429/2000.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634
“Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.
"Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#378Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableDim. H: 12cmEstimate: € 35 / 45 -
#478Capodimonte
“Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
"Couple de personnes âgées dans une calèche". Un grand groupe de biscuit multicolore. Marqué et signé.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#310Zodiac
Een 18 K geelgouden horloge met een arband van fixoflex. Met inscriptie van Gevaert. 1920-1945.
Une montre en or jaune 18 kt avec un bracelet fixoflex. Avec inscription de Gevaert. 1920-1945.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#287Val Saint-Lambert
Een cilindervaas van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase cylindre en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#408
Een vaas van paars en wit Italiaans glas.
Un vase en verre italien violet et blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 45 / 60 -
#346
Een niervormig bijzettafeltje van gefineerd hout met ingelegd bloemendecor van verschillende houtsoorten en met een lade in de gordel. Bronzen monturen, handvatten en trekker. XIXe eeuw.
Guéridon rognon en bois de placage à décor floral incrusté de différents bois et comportant un tiroir en ceinture. Armatures, poignées et gâchette en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 56 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#625
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#525
Een lot van zes oude Congolese speren.
Lot de six lances anciennes congolaises.No longer availableDim. l: 185 x 165 x 135 cmEstimate: € 110 / 130 -
#219
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 438 x 344 cmEstimate: € 300 / 400 -
#118Wirel
Willy Vandersteen en Karel Verschuere. “Bessy”. Eerste uitgaven: n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Uitgaven tussen 1955 en 1962: n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. En restanten (alle pagina’s) van n° 4. Ed. Erasme. De meeste in goede staat, sommige met balpensporen en gebruikelijke slijtage. Franse taal.
Willy Vandersteen et Karel Verschuere. "Bessy". Editions originales : n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Editions entre 1955 et 1962 : n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. Et restes ( toutes pages) du n° 4. Éd. Érasme. La plupart en bon état, certaines avec des marques de stylo à bille et des usures. Langue française.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#563Maria Innocentia Hummel
“Apple tree girl”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 229. Hoogte zonder montuur.
"Fille aux pommiers". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 229. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390
Een in hart geslepen amethyst. 3.04 ct. Met certificaat.
Une améthyste taillée en cœur. 3,04 carats Avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600 / 800