Similar lots by type
-
#224Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180/240 -
#460
“Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.
”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#554
“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#552De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 142 cmEstimate: € 80/100 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#318
Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/50 -
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#544
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#480
“Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.
”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 160/200 -
#470
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.
”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#529
“Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’
”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220/260 -
#9Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25/40 -
#524
“Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.
”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 600/700 -
#549
“Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.
”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).No longer availableDim. 94 x 69 cmEstimate: € 400/600 -
#621
Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180/220 -
#514
“Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).
”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 800/1200 -
#574
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#542
“Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.
”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 400/440 -
#694Karel Jongelinghs
“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200/240 -
#490
“Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Venise”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#651
Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#692
“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#512
“Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.
”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#589
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350 -
#735Thoune
Twee kleine vaasjes en twee grote kruiken van polychroom steengoed. Onderaan gemerkt (kleine randschade).
Deux petits vases et deux grandes cruches en faïence polychrome. Marque sous la base. Petit dégât au col.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#91
“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#741
Een houten inktstel, versierd met een gesculpteerde leeuw.
Un encrier en bois, décoration d’un lion sculpté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#689
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine beschadiging in de bomen.
”Paysage, rivière”. Huile sur toile. Sans signature. Petit dégât dans les arbres.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#698
Drie kunstboeken:- “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992.- “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965.- “Van Ensor tot Delvaux”. Een uitgave van het Museum voor Schone Kunsten Oostende naar aanleiding van een tentoonstelling in ‘96 - ‘97.
Trois livres en relation avec l’Art:- “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992.- “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965.- “Van Ensor tot Delvaux”. Une édition du Musée des Arts d’Ostende à l’occasion d’une exposition en ‘96 -’97.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#488
Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.
Une paire de lampes en porcelaine Imari. Possible Kaiser.No longer availableDim. h: 30 cm vazenEstimate: € 100/160 -
#365
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct ( fermoir détaché).No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 160/200 -
#654
Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#293Lancel, Paris
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir brun. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#358Christofle, Paris
Een paar kleine tafelkandelaars van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits candélabres de table en métal argenté. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 150/200 -
#18
Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.
Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 25/40