#258Val Saint LambertEen set van 8 geslepen kristallen vazen. In verschillende kleuren. 6 grote en 2 kleine.
A set of 8 cut crystal vases. In various colors. 6 large and 2 small.No longer availableDim. H: 17 & 18.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#131Clara Juan“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Little girl on chair." Sculpture in dark patinated bronze. Signed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
#302Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
#87“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames.No longer availableDim. h 12 x l 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#197Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#453Een blauw wit Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor, op houten gesculpteerde sokkel. Enkele schilfers aan de dekselrand en één haarsheur. Eind 19e eeuw.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with floral decoration, on a wooden carved base. Some flakes on the lid rim and a hairline fracture. Late 19th century.No longer availableDim. 46 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
#54Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.No longer availableDim. 33 x 26.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120