#514Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
#17Nimy, BelgiqueEen keramieken art-nouveau jardinière met florale motieven gemerkt Nimy.
A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.No longer availableDim. h 21 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
A pair of crackle porcelain bookends in the shape of a seated child. Marked on the bottom.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#668Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
#541Een lot van 2 grote vintage design aardewerken vazen, medio ‘60-’70. Onderaan gemerkt.
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#651Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
An Art Deco table lamp with a bronze sculpture of a grape girl seated on marble. At the back, a lamp between two semi-circular glass plates.No longer availableDim. 21 x 35 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
A hand-knotted Iranian wool rug with Toranj design. Marked, numbered with certificate.No longer availableDim. 250 x 204 cmEstimate: € 150 / 250