#152Henri De BraekeleerPeriod: 1840-1888“Stilleven varia”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#80Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 g m: 54.Estimate: € 500 / 600 -
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#461Een gepatineerd Tibetaans koper en wit metalen repoussé gau of reistempel. Diverse dieren versierd in het decor met centraal kijkvenser en tsatsa. In gestoffeerde tas.
A patinated Tibetan copper and white metal repoussé gau or portable shrine. Various animals decorated in the design with a central viewing window and tsatsa. In a padded pouch.No longer availableDim. 25 x 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#447Marie-Henriette BataillePeriod: 1913-2012“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
"Girl with Raised Hands". A vintage earthenware bowl with stylized figure in relief. Signed on the back.No longer availableDim. 32,5 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#325Een beeld in zamak van een adelaar gezeten op een rots. Tevens een zakhorlogehouder. Toegevoegd een goudkleurige zakhorloge met opschrift Sogel quartz.
A zamak sculpture of an eagle perched on a rock, also serving as a pocket watch holder. Included is a gold-colored pocket watch inscribed with Sogel quartz.No longer availableDim. h 24.5 cmEstimate: € 40 / 60