#80Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 g m: 54.Estimate: € 500 / 600 -
#658Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
#11Een massief eiken stuk wanddecoratie voorstellend twee barokke hoornen des overvloeds met een overvloed van fruit.
A solid oak piece of wall decoration depicting two cornucopias overflowing with fruit.No longer availableDim. h 42 x l 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een Art Deco rokerstafeltje met rond glazen blad en houten center. Bovenop een koperen asbak gemonteerd.
An Art Deco smoking table with a round glass top and wooden center. Mounted on top is a copper ashtray.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#49Louis GruytersPeriod: 1897-1975“Bolle blauwe vaas met bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Bulbous blue vase with flowers." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 48 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#468Salvatore Melani Arnova 194Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
A vintage plaster statue of an African man in a canoe. Signed and marked at the bottom. Salvatore Melani for Arnova 480.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#512“Bidjar”. Een handgeknoopt Iraans tapijt.
#360Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 120 / 180 -
#284Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“De drinker”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"The Drinker." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 80 / 120