#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.
A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.No longer availableDim. 9,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#540Tien langspeelplaten. *Prospect 21e Siècle, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), Frankrijk 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), Frankrijk 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), Frankrijk 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), Frankrijk 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), Frankrijk 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), Frankrijk 1968. “Apolcalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), Frankrijk 1970. Walter Carl(..)
Ten vinyl records. *Prospect 21st Century, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), France 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), France 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), France 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), France 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), France 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), France 1968. “Apocalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), France 1970. Walter Carlos and others, "Electro(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#642Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#702Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#343Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.
#661Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
A pair of gilded metal vintage figurines of fighting cocks. Marked "Made in Italy" on the wings.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Oude Belgische legerhelm met binnenhelm en kinriem.
Old Belgian army helmet with liner and chinstrap.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#628Maria Innocentia HummelEen lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
A lot of 4 Hummel porcelain figurines. Various models; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.No longer availableDim. H: 10-13.5 cmEstimate: € 80 / 120