#639Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
#620Bob DylanPeriod: °1941Vijftien langspeelplaten. Ed. CBS. “The Freewheelin’”(62193 U.K. 1963), “The Times they are a-changin’” (62251 U.K. 1965). “The Times The are A-changing’” (62251 U.K. 1964). “Another side of” (62429 U.K. 1965). “Highway 61 Revisited” (S62572 U.K. 1966). “Blonde on Blonde” (S66012 U.K. 1968). “John Wesley Harding” (63252 U.K. 1969). “Nashville Skyline” (63601 U.K. 1969). “Selfportrait” (S66250 U.K. 1970). “New Morning” (S69001 U.K. 1970). “Pat Garrett & Billy the Kid” (32098 fnac import). “Blood (..)
Fifteen long-playing records. Ed. CBS. Including albums by Bob Dylan such as “The Freewheelin’” (62193 U.K. 1963), “The Times they are a-changin’” (62251 U.K. 1965), “Highway 61 Revisited” (S62572 U.K. 1966), and others. Also, an anonymous double LP.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#306Hager WiesnerEen lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
#84Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Kobe”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Kobe". A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 57 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#609Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
#145Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#410WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#613“Zittende Boeddha”. Een beeld in koper. Zuid-Oost Aziatisch werk.
"Sitting Buddha." A copper statue. South-East Asian work.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 80 / 120