#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#521Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
#170Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met een spinel van +- 1,50 ct.
#194Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#509Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#108Een paar cassoletten, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
A pair of cassolette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150 / 250