#694Een notenhouten theedoos met lijstwerk en met twee ingelegde ruiten been. Klein letsel aan de onderste en de achterste lijst.
A walnut tea caddy with molding and two inlaid diamond-shaped bones. Minor damage to the bottom and back moldings.No longer availableDim. 13 x 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Stilleven met anjers en 3 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Carnations and 3 Apples". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 84 cmEstimate: € 300 / 400 -
#644“De steenwerker.” Beeld van zamak en onyxen sokkel met elektrische klok.
"The stonemason." Sculpture made of zamak with onyx base and an electric clock.No longer availableDim. 37 x 64 cmEstimate: € 120 / 160 -
#97Raymond ChevalierEen zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
#603“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
"Rama". A bronze statue with gilded details. Thailand.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#697Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
#566Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
"Pieta". A large sculpted polychrome solid wooden statue.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 120 / 180