#420Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#212“Architectura en Sculptura”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Architecture and Sculpture". Two solid wood sculpted panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#156Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#335Een lot van 3 smeedijzeren kandelaars waarvan delen met goudkleurige verf.
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#263Arthur PeppeEen vintage Top Hat in originele doos. Gemerkt “Chapellerie Arthur Peppe”, 25 Rue Leys, Anvers. Vroeg 20e eeuw.
#644“De steenwerker.” Beeld van zamak en onyxen sokkel met elektrische klok.
"The stonemason." Sculpture made of zamak with onyx base and an electric clock.No longer availableDim. 37 x 64 cmEstimate: € 120 / 160 -
#113DoyenEen vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
A vintage design crystal glass table lamp. Doyen Belgium Cristallerie.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
#593Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included.No longer availableDim. h 28 x Ø 38 cmEstimate: € 100 / 150