#299Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
#297Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
A copper floor lamp with old South American relief decor.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
#91Stig Lindberg GustavsbergPeriod: 1916-1982Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.
A Swedish earthenware vintage design vase from the “Grazia” series, nr 221. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 x 12,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#712Een grote design eet-vergadertafel.
#68Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
A patinated terracotta bust of Jesus on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
#294Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Haringeter”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
"Herring Eater". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.No longer availableDim. 33 x 26.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#18Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
#453Een blauw wit Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor, op houten gesculpteerde sokkel. Enkele schilfers aan de dekselrand en één haarsheur. Eind 19e eeuw.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with floral decoration, on a wooden carved base. Some flakes on the lid rim and a hairline fracture. Late 19th century.No longer availableDim. 46 x 24 cmEstimate: € 120 / 180