#581Een paar messingen kandelaars, een geelkoperen miniatuur piano gesigneerd D’haeseleer en een bronzen beeldje van een dirigent.
Une paire de bougeoirs en laiton, un piano miniature en laiton signé D'haeseleer et une statue en bronze d'un chef d'orchestre.No longer availableDim. H:9-38cmEstimate: € 50 / 70 -
#548Vier handgemaakte traditionele Javaanse schaduwpoppen. Jogjakarta.
#114Herman Van den BerghePeriod: 1890“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#430WolfersEen mosterdpotje met bijpassend lepeltje. 800‰. Glas intact.
#599R. De Coster“Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.
"Danseur". Dessin sanguin (43 x 26 cm). "Hommes assis". Quatre croquis au crayon dans un cadre (12 x 40 cm à.). « Femme en compagnie », dessin sépia sur papier (64 x 50 cm). Tous signés.No longer availableDim. 20x50cm57x40cm84x68cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
#180Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
#479“Kabouters”. Gemengde techniek op papier. In de geest van Rien Poortvliet.
Deux carafes en cristal taillé, une magenta et une ambrée.No longer availableDim. h: 32,5 & 36,5 cmEstimate: € 120 / 200