#407Een Indisch bronzen reliëf.
#618KeramisEen art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.
Un vase art déco en faïence à décor floral. Forme numéro 626.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 75 / 90 -
#377ScailmontEen vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500 / 700 -
#84“Herenportret”. Potlood op papier. Draagt handtekening ‘Thoorop’.
#268Een zilveren kaartdoosje. 800‰
#59“Kanonnier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1833.
"Canonnier". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1833.No longer availableDim. 20 cm x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#278Johann Saltmann, BavariaEen lot porselein met verguld bloemendecor, bestaande uit een driedelig koffiestel en drie vazen. Onderaan gemerkt.
Lot en porcelaine à décor floral doré, composé d'un service à café trois pièces et de trois vases. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 - 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
"Nature morte à la poterie et au cuivre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 cm x 73 cmEstimate: € 80 / 120