Similar lots by type
-
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#566
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece.
Other lots in this auction
-
#203
Een accordeon, Hohner Atlantic IV De Luxe in zijn originele draagkoffer in werkende staat.
An accordion, Hohner Atlantic IV De Luxe in its original carrying case in working condition. -
#416
Een Art Deco rokerstafeltje met rond glazen blad en houten center. Bovenop een koperen asbak gemonteerd.
An Art Deco smoking table with a round glass top and wooden center. Mounted on top is a copper ashtray. -
#714
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top. -
#688
Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé. -
#392
Een set hoornen des overvloeds in messing en hoorn.
A set of cornucopia in brass and horn. -
#61Val Saint Lambert
Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base. -
#241Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen vaas met geometrisch decor.
An Art Deco Czech crystal cut vase with geometric decoration. -
#410Waterman
Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
A set of 2 pens, including 1 fountain pen with an 18kt gold nib and 1 ballpoint pen. -
#247
Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
A French porcelain coffee set with gilt floral decoration. Consists of coffee pot, sugar bowl, creamer, 6 cups, and saucers. Marked on the back. -
#299
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle. -
#144Paul MaasPeriod: 1890-1962
“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.