Other lots in this auction
-
#4
Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
A lot of 3 antique tiles depicting a religious scene, a bird, and a deer in the decoration. -
#22
“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
"Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard". -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#60
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.74 ct in total. -
#225
Een zilveren broche bezet met camee met Bachus figuur op onyx, email en fantasiestenen. (1 klein bloemetje ontbreekt).
A silver brooch set with a cameo featuring a figure of Bacchus on onyx, enamel, and fantasy stones. (1 small flower missing).Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#50
Een halssnoer met witte Barok parels.
A necklace with white Baroque pearls. -
#58Wolfers Fréres
Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰. -
#118
Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.
A French horn in yellow copper with its matching protective case. Fach Premium FPH-102. -
#55
Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
A vintage Moroccan Quran box. Made of copper with silver-plated details and bone in relief. -
#387
Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920. -
#200
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.