#78
#53
Een geel en rood koperen replica van een oude duikershelm.
#230
#432
Een reeks van 17 Japanse houtsneden. Omstreeks 1900. 1/4 oban.
#496
Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.
#519
#557
#403
Assiette octogonale en porcelaine de Chine à décor famille rose de pivoines sur la base et de fleurs dans et autour des renfoncements de l'aile. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#643Astra
Een microscoop in houten kastje. Jaren ‘50.
#219
Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#609
#34
Een zeer gevarieerd lot grafisch werk en foto’s. O.m. een gravure gesigneerd Kurt Peiser buiten de plaat, diverse houtsneden van Hubert Vandermeulen, 12 diverse assignaten, foto’s van de medische faculteit van de ULB, eind XIXde eeuw, met enkele indringende foto’s van een anatomische les.
Lot de 23 verres à vin anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60