Other lots in this auction
-
#712
Een lot van vier glazen presse-papiers op voet met meerkleurige inclusies.
Un lot de quatre presse papiers en verre sur socle aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 14 & 18 cmEstimate: € 120/200 -
#20
Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.
Un collier de perles d’eau douce avec un fermoir en or 18 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#405
Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#770
Een halfrond bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer met vier tapse poten, een klapblad en twee laden, versierd met messingen ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Petit meuble demi-lune en placage d’acajou sur quatre pieds gaines, tablette abattante et deux tiroirs, orné de traits de laitons. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/100 -
#169Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 320/380 -
#118
Een verguld bronzen haardscherm in Lodewijk XVI, versierd met strikken, guirlandes en een wapen met doedelzak en een fakkel.
Un pare-feu en bronze doré Louis XVI, décoration de noeuds, de guirlandes et une arme et cornemuse ainsi qu’une torche.No longer availableDim. 75 x 74 cmEstimate: € 150/200 -
#562
“Bosrijk landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘H. H. Cross’.
“Paysage boisé”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘H.H. Cross’.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120/140 -
#167
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380/450 -
#83
Een paar barokke engeltjes van verguld gips. Eén arm hersteld.
Deux angelots en plâtre doré, style Baroque. Un bras a été réparé.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 200/240 -
#409
Een lot kristallen glazen bestaande uit water- , wijn- en champagne-glazen.
Un lot de verres en cristal comprenant des verres à eau, des verres à vin et des verres à champagne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#165
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier kleine briljantjes en een granaat van ± 6 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de quatre petits brillants et un grenat de ± 6 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 700/800 -
#458
Een benen doosje met koperen deksel met een halfedelsteen en versierd met olifantjes. Oosters werk.
Une petite boîte en os avec un couvercle en cuivre et pierres semi-précieuses et éléphants. Oriental.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40/60