#340
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200/300 -
#496
Een lage beukenhouten designtafel.
#42M. Van den Berg
“Knotwilgen naast het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Saules auprès de l’eau”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 30/35 -
#379
Een halluchtertje van messing en glas, versierd met pendeloques.
#328
#57
Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
#648
Een bagagekoffer van zwartgelakt plaatijzer voor een auto. Jaren ‘20 - ‘30.
#452
#34Roger Raveel
“Buigende man”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Homme courbé”. Une lithographie. Signé hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 19,5 cmEstimate: € 120/200 -
#425Kayseri
Een Turks kleedje met vijf Mirabs.
#36
Een muurschrijn van gesculpteerd eikenhout voor een heiligenbeeld. XIXe eeuw.
Un écrin mural en chêne sculpté pour une statue de Saint. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40/60 -
#715
Een wollen lopertje.
Un petit couloir en laine.No longer availableDim. 252 x 80 cmEstimate: € 50/80