Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
Dim. h47 x b81 x l42
SKU: 0703230349.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #523

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #703

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #346

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    An oak pedestal with rotating top.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #698

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #595

    Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.

    An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.
    No longer available
    Dim. 74 x 61cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #521

    Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.

    A rectangular coffee table in carved exotic wood with openwork top and two drawers. Indian work.
    No longer available
    Dim. 56 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #531

    Een eikenhouten trogkast.

    An oak trough cupboard.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #665

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Metal vintage gyneacology bench, adjustable.
    No longer available
    Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #554

    Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

    A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.
    No longer available
    Dim. 78 x 52cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #532

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #645

    Een plaasteren zuiltje.

    A plaster column.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #534

    Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø63
    Estimate: € 175 / 225
  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #82
    Jean-Jacques Foulon

    “Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Johan Janssens

    “Lookbollen”, schilderij olieverf op paneel, met afgebeeld 5 lookbollen, gesigneerd onderaan “Joh Janssens”.

    “Look bulbs”, painting oil on panel, with 5 garlic bulbs depicted, signed at the bottom “Joh Janssens”.
    No longer available
    Dim. 23 x 33cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #473
    Christian Dell
    Period: 1930

    Een vintage, bakelieten bureaulamp, 1930’s model “Sigma”, door Christian Dell voor Heinrich Römmler AG.

    A vintage, bakelite desk lamp, 1930's model “Sigma”, by Christian Dell for Heinrich Römmler AG.
    No longer available
    Dim. h46 x l25cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #69
    P. Mossay

    “Dreef in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘52.

    “Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #210

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.92 ct.
    No longer available
    Dim. 7,35 g
    Estimate: € 1650 / 1750
  • #201

    Een oude koperen hallamp met beelden in de vorm van de vier musketiers en met gekleurd en glas(één glas gebarsten). Begin 20ste eeuw.

    An old copper hall lamp with statues in the shape of the four musketeers and with coloured glass (one glass cracked). Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #597

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.

    A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.
    No longer available
    Dim. 135 x 77 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #147
    Hergé

    “De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.

    “The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #431

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een famille verte decor van personages. Medio XXste eeuw.

    A pair of Chinese porcelain vases and covers with a famille verte design of characters. Mid XXth century.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    Een Art Nouveau bronzen jardinière, versierd met damesbustes, hoofden en bloemen.

    An Art Nouveau bronze jardinière, decorated with female busts, heads and flowers.
    No longer available
    Dim. 18 x 49cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #59
    Jef De Leeuw

    “Bloemenstilleven in tinnen kan.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1990.

    “Flower still life in a pewter jug.” Oil on canvas. Signed. Dated 1990.
    No longer available
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More