#887Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Une paire de candélabres en laiton. Flandre, XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#88Een samovar van rood en geel koper.
#62Michel Tacq“De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis. Eerste druk, 1955. Goede staat. Rug licht beschadigd.
#18Een gevarieerd lot beeldjes van biscuit, terracotta en porselein.
Un lot de statues variés en porcelaine, biscuit et terre cuite.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#517Een gepolychromeerd houten masker in de vorm van een hondenkop.
Un masque en bois polychrome sous forme de tête de chien.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#881Een lot van drie XIXe eeuwse inktstellen van deels verguld Brussels porselein. Manco’s en restauraties.
Un lot de trois encriers partiellement en porcelaine de Bruxelles. Manquements et restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 18 & 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#264Een oude didactische wereldkaart.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#701Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.