#521Twee ivoren netsukés. “Onsterfelijken”. Onderaan gemerkt.
#553“Koning te paard”. Een houten beeldje.
#866Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
#455Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#301Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Wijzerplaat beschadigd.
Une pendule de cheminée en porcelaine de Bruxelles polychrome. Cadran avec dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#467Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.
Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#314Félicien Rops“La Médecine”. Heliogravure. Monogram in de plaat. Apocrief gemonogrammeerd in rood potlood.
”La Médecine”. Une héliogravure. Monogramme dans la planche. Porte un monogramme apocryphe en crayon rouge.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 100