#762
Een verstelbare staande lamp van messing.
#278F.E. Roskopf
Een bolvormige zakhorloge. In werkende staat.
#823
Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.
#138
“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#774
Een affiche van Keith Haring.
#328Pierre LouÿsPeriod: Gent 1870-Paris 1925
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 150 -
#28
Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.
Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#325
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#16Il Bisonte
Vijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
#413
#566Heriz
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 338 x 236 cmEstimate: € 200 / 240