Similar lots by type
-
#632Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#540Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille rosedecor van kinderen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise avec décor famille rose d’enfants en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#678Een lampetstel met schaal van blauw en wit porselein met een floraal decor.
Un ensemble d'une lampe et plat en porcelaine blanche et bleue avec décor floral.No longer availableDim. h: 24 Ø: 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#611Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine chinoise avec un décor de Longues Elises. A été restauré. +- 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50 / 60 -
#402ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#515Twee gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise et décor de fleurs.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700 / 900 -
#629Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#163Goebel, GermanyAcht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#493Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Ondraan gemerkt.
Un grand bol en porcelaine de Canton avec décors en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#774Een lot porselein, bestaande uit een incomplete tête à tête uit Tsjechoslovakije en zes kopjes met acht ondertasjes uit Engeland.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant un tête-à-tête incomplet venant de la Tchécoslovaquie, et six tasses et huit soucoupes anglaises.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#520Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vissen.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de poissons.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#622Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#510Een balustervaas en een halsvaas van meerkleurig Chinees porselein, waarbij de eerste met een decor van kostbaarheden en de tweede met personages in een interieur. De eerste onderaan gemerkt.
Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#404Een lot porselein, bestaande uit een vaasje, zes kopjes en ondertasjes, een dekseldoos met Japans decor en een schelpvormige schaal.
Un lot d'objets en porcelaine comprenant un petit vase, six tasses et sous-tasses, une boite à couvercle à décor chinois et un plat en forme de coquillage.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#557Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Un Bouddha assis en porcelaine chinoise dans l'esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#613Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#577Een gemberpot van meerkleurig porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un pot à gingembre en porcelaine polychrome, décor famille rose. Marque sous la base. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#450Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#192Charles WellensPeriod: 1889-1959“Oud Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur d'une vieille fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50,5 x 60,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#647Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
Un Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 80 -
#634Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#512Portret van een burgervrouw. Chinees schilderij.
Portrait d'une bourgeoise. Peinture chinoise.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#781Een lot van vier gietijzeren wafelijzers.
Un lot comprenant quatre gaufriers en fer forgé.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#247Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#351Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#309Jules de SennezcourtPeriod: 1818 - 1866“Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.
"Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#798Een lot van zes tafelbellen, waarbij vijf van messing en één van tin.
Un lot de six sonnettes de table, dont cinq en laiton et une en étain.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#513Een Boeddha en een Guanyin op tempelleeuw van Satsuma-aardewerk.
Un Bouddha et un Guanyin sur un chien de Pho en faïence deSatsuma.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711Madonna met kind van was en textiel onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 20 / 30


