#88
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
#95
Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 25/35 -
#62
Een luchtertje met vier lichtpunten doorzichtig glazen en roze kraaltjes.
#106
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
#54Oswald
Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#155
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#39
Twee sets antilopenhoorns.
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
#90
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour impériale dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 60/80