#116
Een meubel met twee deuren en een lade.
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
#549
Décoration en faïence bleue de Delft. Attribution à C.Dam (De Porceleyne Fles) au verso. Petit dégât.No longer availableDim. 45 x 71 cmEstimate: € 400 / 500 -
#757
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
#48
Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.
#609Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#800
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat en één met lederen handvat.
Deux différents parapluies à manches en bois ou en cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#290
Un diamant naturellement brun-jaune de taille émeraude dans un certificat fermé AIG. 0,99 ct. SI1.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#231
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, goede staat, enkele vochtvlekken, bruine lederen ruggen. Talrijke afbeeldingen.
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, bon état, quelques taches d’humidité, dossier en cuir brun. Nombreuses illustrations.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#634Felix De Boeck
#630
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320 / 360