Other lots in this auction
-
#438Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Deux coiffes de meubles à têtes sculptées. Une avec dégâts.No longer availableDim. b: 95 & 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.No longer availableDim. 92 x 135 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een gesculpteerd stenen altaartje met een bronzen Boeddhabeeldje.
Un petit autel en pierre sculptée avec une statue de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#747Een tinnen schotel met een reliëfdecor van arabesken. Frankrijk, vierde kwart XVIe eeuw.
Un plat en étain à décor en relief d’arabesques. France, dernier quart du XVIème siècle.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#630Een eikenhouten secretaire in renaissancestijl. Onderaan twee paneeldeuren en een lade onder het rolluik en bovenaan twee gevitreerde deuren met glas in lood.
Un secrétaire en chêne style Renaissance. Le dessous à deux portes et un tiroir sous le store. Le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 107 x 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#419Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
Quatre reproductions d'esquisses de Bourgogne.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#688Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#287Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#294“Vrouw en kinderen bij het raam.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Femme et enfants près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260Dinh VanEen lederen halssnoer in originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#670Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200

