Other lots in this auction
-
#407Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#273Een lampenvoet van albast in de vorm van een vasque.
Un pied de lampe sous forme de vasque en albâtre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Een oude didactische wereldkaart.
Une mappemonde didactique ancienne.No longer availableDim. x 210 cmEstimate: € 30 / 40 -
#734Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#549“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#126Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.No longer availableDim. 120 x 160 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#781Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Un lot de magazines et autres:- 15 parutions de ‘Ohee’. Années ‘60.- ‘Wham!’ magazine.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 parutions de Junior Press Strip avec des histoires de ‘Spiderman’, ‘Korak’ et ‘Tarzan’. Années ‘70.- 3 histoires de ‘Rock Vanguard’.- 2 histoires de ‘Buffalo Bill’.- Quelques magazines, dont ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Un album de ‘Robin’.- Un album de ‘Jim Lont’No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#199John David LiddellPeriod: 1859-1942“Tynemouth. Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tynemouth. Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 57 cmEstimate: € 250 / 300 -
#764Alfons Van BeurdenStilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#4J. Vermoelen“Driemaster”. Olieverf op paneel. Achteraan gemerkt en gedateerd 1982.
”Trois-mâts”. Huile sur panneau. Marque au dos et daté 1982.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20 / 30

