#346Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
#590Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#532Moriya ShoteiPeriod: 1890 - 1972“De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#117Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 240 -
#846Een eikenhouten kastje met twee laden.
#825Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
#162Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180 / 220