Other lots in this auction
-
#672Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.
Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587Een lot schelpen en zee-egels.
Un lot de coquillages de mer et d’oursins.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#304“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIde eeuws.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau, probablement XVIIIème siècle.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#678Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#656Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 420 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#163Een vierdelig kaststel van blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee dekselvazen en twee kraagvazen. Lichte randschade en deksels te restaureren. XVIIIe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence bleue et blanche de Delft, comprenant deux vases à couvercle et deux vases à col. Petits dégâts au cols et les couvercles nécessitent une restauration.No longer availableDim. h: 27 & 36 cmEstimate: € 200 / 250 -
#150Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 17,35 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#535Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54Marleen GerloPeriod: °1954“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100

