”Petite chapelle”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#427Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groen kruikje, een Chinees flesje met stop, twee pennenhouders, twee dekseldoosjes, een sierjardinière met vogeltjes en een sierstukje in de vorm van een boomstronk.
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant une carafe verte, un flacon chinois avec bouchon, deux porte-plumes, deux boîtes à couvercle, une jardinière à oiseaux et une pièce de décoration sous forme de tronc.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Warner Bros.“Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.
”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
#129R. Cosyns“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#832Een lot bronzen kandelaars, waarbij drie koppels en een enkele met vijf lichtpunten. Bijgevoegd een vide-poche op voetje.
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#834Een gedeelte servies van Boch, bestaande uit enkele ovale schotels, een theepot, twee sauskommen, drie diepe borden en een pollepel. Onderaan gemerkt. We voegen er acht keukenpotten en een olie en een azijnflesje, eveneens met een immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Une partie d’un service de table Boch, comprenant quelques plats, une théière, deux saucières, trois assiettes profondes et une louche. Marque sous la base. Nous ajoutons huit pots de cuisine, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre à décor à l’immortelle-de-Saxe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#169Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Ambiance hivernale à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#414Drie ingekaderde werken, bestaande uit een ets van Romeo Dumoulin, een pasteltekening van een pijproker en een ingekleurde oude gravure met een zicht op Amsterdam in mahoniehouten kader.
Trois oeuvres encadrées, comprenant une eau-forte par Romeo Dumoulin, un pastel d’un fumeur de pipe et une ancienne gravure en couleurs avec vue sur Amsterdam. Encadrement en acajou.No longer availableDim. 24 x 19 & 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100