Similar lots by type
-
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30/40 -
#800
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50/80 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.No longer availableDim. 188 x 142 cmEstimate: € 40/60 -
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40/50 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60/80 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30/50 -
#246
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200/220 -
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30/60 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50/80 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400/600 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40/60 -
#765
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#770
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40/50 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#413
Een lot van vier kommetjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele schilfers en een haarscheur.
Un lot de quatre petit bols en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats et un cheveu.No longer availableDim. Ø: 13 - 15 cmEstimate: € 60/80 -
#805
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#437
Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#593
“Godheden bij drie geiten tegenover drie krijgers onder een wilg”. Een fijn uitgewerkte groep van Chinees ivoor op houten voetstuk. Gesigneerd. Tijdperk Xinhairevolutie.
”Dieux auprès de trois chèvres en face de trois guerriers sous un saule”. Un groupe en ivoire de Chine finement travaillé sur un socle en bois. Porte une signature. Période Révolutionnaire Xinhair.No longer availableDim. 30 x 36 x 20 cmEstimate: € 3200/3500 -
#353Lladro
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/70 -
#692
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#162Berten Colier
“Landschap met molen en hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de meules de foin et moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48 cmEstimate: € 180/240 -
#530
“Oude wijze op vis”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.
”Sage sur poisson”. Un netsuke en ivoire sculptée. +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/100 -
#497Swarovski
Twee setjes diertjes van geslepen en deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit vier gansjes, een kip en een haan en drie kuikentjes.
Deux paires de petits animaux en cristal taillé et partiellement satiné incolore, comprenant quatre oies, une poule, un coq et trois poussins.No longer availableDim. h: 0,5 - 7 cmEstimate: € 80/120 -
#484Petra Jacobs de Kleyn
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 338 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#717
Pillendoosje van ivoor en koper. Met een erotische voorstelling. Chinees werk.
Une boîte à pilules en ivoire et cuivre. Représentation érotique. Travail chinois.No longer availableDim. L. 7 cmEstimate: € 40/50